wkręty, gwoździe

wkręty do blachy

Do mocowania blachy służą specjalne wkręty dachowe z uszczelką z gumy EPDM. 
Dostarczamy wkręty farmerskie, które dostępne są w kolorach odpowiadających kolorom pokrycia dachowego.
Ilość wkrętów uzależniona jest od stopnia skomplikowania połaci dachowej, średnio przyjmuje się ok. 5-8 sztuk wkrętów do blachy dachowej na metr kwadratowy dachu.

wkręty ciesielskie do konstrukcji drewnianych

Wkręty konstrukcyjne do obciążonych konstrukcji drewnianych o średnicy 8mm z łbem talerzykowy TX40 mają większą nośność na przeciągnięcie łba niż wkręty o łbie stożkowym, talerzyk eliminuje możliwość niekontrolowanego zagłębiania się łba wkręta w drewnie.

gwoździe do gwoździarek

posiadamy w ofercie gwoździe do gwoździarek oraz narzędzia firmy B.Pro

Gwoździe ND34 są łączone taśmą papierową, pod kątem 34 stopni. Gwoździe ND34 powszechnie wykorzystywane w branży budowlanej i stolarskiej. Łeb gwoździa ND34 ma charakterystyczny kształt litery “D” tak zwany D-HED. Gwoździe łączone papierem ND34 są przystosowane do większości typów uniwersalnych gwoździarek pneumatycznych i gazowych, które znajdują się  na rynku jak i w naszej ofercie. Prace ciesielskie i dekarskie przy zastosowaniu gwoździ łączonych papierem są idealną alternatywą dla tradycyjnych gwoździ. Przy zastosowaniu gwoździ ND34 prace na budowie przebiegają dużo sprawniej.